Bundesliga

Stuttgart Stuttgart - Hertha BSC Hertha BSC
Hannover 96 Hannover 96 - Bayern München Bayern München
Hoffenheim Hoffenheim - Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf - Freiburg Freiburg
Augsburg Augsburg - Schalke 04 Schalke 04
Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Werder Bremen Werder Bremen

2. Bundesliga

Paderborn Paderborn - Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Union Berlin Union Berlin - Bochum Bochum
St. Pauli St. Pauli - Greuther Fürth Greuther Fürth

3. Liga

Hallescher FC Hallescher FC - Karlsruher SC Karlsruher SC
Preußen Münster Preußen Münster - Zwickau Zwickau
Meppen Meppen - Kaiserslautern Kaiserslautern
Unterhaching Unterhaching - Osnabrück Osnabrück
Hansa Rostock Hansa Rostock - Aalen Aalen
Energie Cottbus Energie Cottbus - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig

Regionalliga West

Rödinghausen Rödinghausen - Straelen Straelen
Wuppertaler SV Wuppertaler SV - Verl Verl
Köln II Köln II - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
Bonner SC Bonner SC Postp. Herkenrath Herkenrath
Kaan-Marienborn Kaan-Marienborn Postp. Lippstadt 08 Lippstadt 08
Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 - Viktoria Köln Viktoria Köln
Wiedenbrück Wiedenbrück Postp. Alemannia Aachen Alemannia Aachen
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II - Borussia M'gladbach II Borussia M'gladbach II
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II

Oberliga Mittelrhein

Düren Merzenich Düren Merzenich - Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven

Oberliga Westfalen

Schalke 04 II Schalke 04 II - Westfalia Herne Westfalia Herne
Hammer SpVg Hammer SpVg Postp. Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen

Oberliga Niederrhein

SSVg Velbert SSVg Velbert - Hilden Hilden
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen - Union Nettetal Union Nettetal
Kleve Kleve - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
SF Baumberg SF Baumberg - Homberg Homberg
Jahn Dinslaken-Hiesfeld Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Monheim Monheim
FSV Duisburg FSV Duisburg - FC Bocholt FC Bocholt
Meerbusch Meerbusch - Schonnebeck Schonnebeck

First Division A

Kortrijk Kortrijk - Club Brugge Club Brugge
AS Eupen AS Eupen - Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
Lokeren Lokeren - Sint-Truiden Sint-Truiden
Antwerp Antwerp - Waasland-Beveren Waasland-Beveren

First Division B

Lommel Lommel - KSV Roeselare KSV Roeselare
Tubize Tubize - Westerlo Westerlo

First Amateur Division

Dessel Sport Dessel Sport - Liège Liège
Oudenaarde Oudenaarde - Geel Geel
RWDM RWDM - Sporting Châtelet Sporting Châtelet
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen - Excelsior Virton Excelsior Virton
Knokke Knokke - RFC Seraing RFC Seraing
Deinze Deinze - Dender Dender

Second Amateur Division VFV A

Olsa Brakel Olsa Brakel - Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal
Tempo Overijse Tempo Overijse - Sparta Petegem Sparta Petegem
KRC Gent KRC Gent - Mandel United Mandel United

Second Amateur Division VFV B

RES Durbuy RES Durbuy - La Louvière Centre La Louvière Centre
La Louvière La Louvière - Olympic Charleroi Olympic Charleroi
Meux Meux - Wallonne Ciney Wallonne Ciney
Couvin-Mariembourg Couvin-Mariembourg - Visé Visé

Second Amateur Division ACFF

Turnhout Turnhout - City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen
Hoogstraten Hoogstraten - KFC Duffel KFC Duffel
Heur Tongeren Heur Tongeren - Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Temse Temse - Hades Hades

Third Amateur Division VFV A

Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Merelbeke Merelbeke
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem
RFC Wetteren RFC Wetteren - Svelta Melsele Svelta Melsele

Third Amateur Division VFV B

Nijlen Nijlen - Tienen Tienen
Bilzerse Waltwilder Bilzerse Waltwilder - Houtvenne Houtvenne
Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Wellen Wellen
Esperanza Pelt Esperanza Pelt - Leopoldsburg Leopoldsburg
Lyra Lyra - Betekom Betekom
Racing Mechelen Racing Mechelen - Eendracht Termien Eendracht Termien

Third Amateur Division ACFF A

Union Namur Union Namur - Aische Aische
Tournai Tournai - Jette Jette

Third Amateur Division ACFF B

Huy Huy - Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris
Onhaye Onhaye - Condruzien Condruzien

Provincial Antwerpen

Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - KVV Duffel KVV Duffel
Lille Lille - K. Kontich K. Kontich

Provincial Brabant

Melsbroek Melsbroek - Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
Diest Diest - Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek
Huldenberg Huldenberg - Borght-Humbeek Borght-Humbeek
Stade Bierbeek Stade Bierbeek - Linden Linden
Ixelles Ixelles - Saint-Josse Saint-Josse

Provincial Limburg

Groen Star Beek Groen Star Beek - Eendracht Maasmechelen Eendracht Maasmechelen
Zonhoven Zonhoven - Herk Herk
Weerstand Koersel Weerstand Koersel - Alken Alken
Park Houthalen Park Houthalen - Achel Achel
Beringen Beringen - Melo Zonhoven Melo Zonhoven

Provincial Luxembourg

Sartoise Sartoise - Saint-Hubert Saint-Hubert
Lorraine Arlon Lorraine Arlon - Ethe Belmont Ethe Belmont
La Roche La Roche - Jeunesse Freylangeoise Jeunesse Freylangeoise
Chaumont Chaumont - Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve

Provincial Oost Vlaanderen

Jong Zulte Jong Zulte - Lochristi Lochristi
Ninove Ninove - Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke

Provincial West Vlaanderen

Meulebeke Meulebeke - Lauwe Lauwe

Club Friendlies

Moreton Bay United Moreton Bay United - Logan Lightning Logan Lightning
Peninsula Power Peninsula Power - Caboolture Caboolture

CAF Champions League

JSM Skikda JSM Skikda - Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Stade Malien Bamako Stade Malien Bamako - ASEC Mimosas ASEC Mimosas
Wydad Casablanca Wydad Casablanca - Jaraaf Jaraaf
Orlando Pirates Orlando Pirates - African Stars African Stars

CAF Confederation Cup

Kariobangi Sharks Kariobangi Sharks - Asante Kotoko Asante Kotoko
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli - New Star New Star
KCCA KCCA - Motema Pembe Motema Pembe
Green Eagles Green Eagles - NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Motema Pembe Motema Pembe - San-Pédro San-Pédro
Al Masry Al Masry - Salitas Salitas
USM Bel Abbès USM Bel Abbès - Enugu Rangers Enugu Rangers
Etoile du Sahel Etoile du Sahel - Stade d'Abidjan Stade d'Abidjan
RSB Berkane RSB Berkane - Al-Ittihad Al-Ittihad
Hilal Obayed Hilal Obayed - Mukura Mukura
CS Sfaxien CS Sfaxien - Green Buffaloes Green Buffaloes
Zamalek Zamalek - ASCOT ASCOT
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs - Elgeco Plus Elgeco Plus
Kampala City Kampala City - Mtibwa Sugar Mtibwa Sugar

AFF Championship

Vietnam Vietnam - Malaysia Malaysia

Friendlies

Bosnia & Herzegovina U18 Bosnia & Herzegovina U18 1 80' 0 Montenegro U18 Montenegro U18
Croatia U18 Croatia U18 - Turkey U18 Turkey U18

Premier League

Manchester City Manchester City - Everton Everton
Crystal Palace Crystal Palace - Leicester City Leicester City
Huddersfield Town Huddersfield Town - Newcastle United Newcastle United
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Burnley Burnley
Watford Watford - Cardiff City Cardiff City
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers - AFC Bournemouth AFC Bournemouth
Fulham Fulham - West Ham United West Ham United

Championship

Aston Villa Aston Villa - Stoke City Stoke City
Hull City Hull City - Brentford Brentford
Blackburn Rovers Blackburn Rovers - Birmingham City Birmingham City
Bolton Wanderers Bolton Wanderers - Leeds United Leeds United
Ipswich Town Ipswich Town - Wigan Athletic Wigan Athletic
Preston North End Preston North End - Millwall Millwall
Swansea City Swansea City - Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Queens Park Rangers Queens Park Rangers - Middlesbrough Middlesbrough
Rotherham United Rotherham United - Reading Reading
Bristol City Bristol City - Norwich City Norwich City

FA Trophy

Spennymoor Town Spennymoor Town - Barwell Barwell
Wrexham Wrexham - Boston United Boston United
Chesterfield Chesterfield - Basford United Basford United
Workington Workington - Ramsbottom United Ramsbottom United
Leamington Leamington - Hartlepool United Hartlepool United
Harrogate Town Harrogate Town - York City York City
Barrow Barrow - Halifax Town Halifax Town
Brackley Town Brackley Town - Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
Leyton Orient Leyton Orient - Beaconsfield Town Beaconsfield Town
AFC Telford United AFC Telford United - Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC
Altrincham Altrincham - Stockport County Stockport County
Fylde Fylde - Stratford Town Stratford Town
Salford City Salford City Postp. Gateshead Gateshead
Weymouth Weymouth - Needham Market Needham Market
Lancaster City Lancaster City - Blyth Spartans Blyth Spartans
Boreham Wood Boreham Wood - Torquay United Torquay United
Salisbury Salisbury - Braintree Town Braintree Town
Truro City Truro City - Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Bromley Bromley - Sutton United Sutton United
Barnet Barnet - Bath City Bath City
Ebbsfleet United Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town - Eastleigh Eastleigh
Carshalton Athletic Carshalton Athletic - Dorking Wanderers Dorking Wanderers
Aldershot Town Aldershot Town - Bedford Town Bedford Town
Hereford Hereford - Billericay Town Billericay Town
Maidenhead United Maidenhead United - Oxford City Oxford City
Biggleswade Town Biggleswade Town - Wealdstone Wealdstone
Wingate & Finchley Wingate & Finchley - Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
Eastbourne Borough Eastbourne Borough - Dorchester Town Dorchester Town
Southport Southport - Solihull Moors Solihull Moors
Woking Woking - Maidstone United Maidstone United
Dover Athletic Dover Athletic - Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville

League One

Doncaster Rovers Doncaster Rovers - Scunthorpe United Scunthorpe United
Bradford City Bradford City - Walsall Walsall
Charlton Athletic Charlton Athletic - AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Coventry City Coventry City - Luton Town Luton Town
Gillingham Gillingham - Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
Barnsley Barnsley - Portsmouth Portsmouth
Oxford United Oxford United - Blackpool Blackpool
Rochdale Rochdale - Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Shrewsbury Town Shrewsbury Town - Peterborough United Peterborough United
Southend United Southend United - Accrington Stanley Accrington Stanley
Sunderland Sunderland - Bristol Rovers Bristol Rovers
Fleetwood Town Fleetwood Town - Burton Albion Burton Albion

League Two

Forest Green Rovers Forest Green Rovers - Mansfield Town Mansfield Town
Carlisle United Carlisle United - Colchester United Colchester United
Grimsby Town Grimsby Town - Swindon Town Swindon Town
Cambridge United Cambridge United - Yeovil Town Yeovil Town
Exeter City Exeter City - Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Lincoln City Lincoln City - Morecambe Morecambe
Macclesfield Town Macclesfield Town - Crawley Town Crawley Town
Newport County Newport County - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Oldham Athletic Oldham Athletic - Bury Bury
Port Vale Port Vale - Cheltenham Town Cheltenham Town
Northampton Town Northampton Town - Stevenage Stevenage
Notts County Notts County - Tranmere Rovers Tranmere Rovers

National League N / S North

Chorley Chorley - Darlington Darlington

National League N / S South

Hampton & Richmond Hampton & Richmond - Welling United Welling United

Non League Premier Northern

Basford United Basford United Postp. Buxton Buxton
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity Postp. Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC
Hyde United Hyde United - Nantwich Town Nantwich Town
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity - Buxton Buxton
Bamber Bridge Bamber Bridge Postp. Lancaster City Lancaster City
Marine Marine - Witton Albion Witton Albion
Stafford Rangers Stafford Rangers - Hednesford Town Hednesford Town
Whitby Town Whitby Town - Matlock Town Matlock Town
Workington Workington Postp. Warrington Town Warrington Town
Mickleover Sports Mickleover Sports - Grantham Town Grantham Town
South Shields South Shields - Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic

Non League Premier Southern

Hartley Wintney Hartley Wintney - Taunton Town Taunton Town
Poole Town Poole Town Postp. Chesham United Chesham United
Frome Town Frome Town - Staines Town Staines Town
Harrow Borough Harrow Borough - Merthyr Town Merthyr Town
Swindon Supermarine Swindon Supermarine - Basingstoke Town Basingstoke Town
Walton Casuals Walton Casuals - Hendon Hendon
Kings Langley Kings Langley - Farnborough Farnborough
Tiverton Town Tiverton Town - Gosport Borough Gosport Borough
Wimborne Town Wimborne Town - Metropolitan Police Metropolitan Police

Non League Premier Isthmian

Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent - Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
Folkestone Invicta Folkestone Invicta - Bishop's Stortford Bishop's Stortford
Harlow Town Harlow Town - Leatherhead Leatherhead
Potters Bar Town Potters Bar Town - Merstham Merstham
Kingstonian Kingstonian - Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Whitehawk Whitehawk - Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Worthing Worthing - Haringey Borough Haringey Borough
Lewes Lewes - Margate Margate
Banbury United Banbury United - Kettering Town Kettering Town
Bedworth United Bedworth United - Leiston Leiston
Hitchin Town Hitchin Town - Halesowen Town Halesowen Town
King's Lynn Town King's Lynn Town - Rushall Olympic Rushall Olympic
Lowestoft Town Lowestoft Town - Alvechurch Alvechurch
Redditch United Redditch United - Royston Town Royston Town
Stourbridge Stourbridge - Coalville Town Coalville Town

Non League Div One Isthmian North

Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree - Felixstowe & Walton Utd. Felixstowe & Walton Utd.
Mildenhall Town Mildenhall Town - Brentwood Town Brentwood Town
Romford Romford - Heybridge Swifts Heybridge Swifts
Tilbury Tilbury - Aveley Aveley
Grays Athletic Grays Athletic - Basildon United Basildon United
Coggeshall Town Coggeshall Town - Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
AFC Sudbury AFC Sudbury - Dereham Town Dereham Town
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea - Soham Town Rangers Soham Town Rangers
Bury Town Bury Town - Barking Barking
Canvey Island Canvey Island - Witham Town Witham Town

Non League Div One Isthmian South

Uxbridge Uxbridge - Cheshunt Cheshunt
Ware Ware - Bracknell Town Bracknell Town
Westfield (Surrey) Westfield (Surrey) - South Park South Park
Northwood Northwood - Hanwell Town Hanwell Town
Molesey Molesey - Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
Bedfont Sports Bedfont Sports - Egham Town Egham Town
FC Romania FC Romania - Hertford Town Hertford Town
Marlow Marlow - Waltham Abbey Waltham Abbey
Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) - Chalfont St Peter Chalfont St Peter

Non League Div One Northern North

Ramsbottom United Ramsbottom United Postp. Colne Colne
Skelmersdale United Skelmersdale United - Kendal Town Kendal Town
Trafford Trafford - Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
Widnes Widnes - Mossley Mossley
Newcastle Town Newcastle Town - Market Drayton Town Market Drayton Town
Glossop North End Glossop North End - Prescot Cables Prescot Cables
Clitheroe Clitheroe - Radcliffe Borough Radcliffe Borough
Colwyn Bay Colwyn Bay - Atherton Collieries Atherton Collieries
Droylsden Droylsden - Leek Town Leek Town
Chasetown Chasetown - Runcorn Linnets Runcorn Linnets

Non League Div One Northern South

Pontefract Collieries Pontefract Collieries - Pickering Town Pickering Town
Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels - Gresley Gresley
Tadcaster Albion Tadcaster Albion - Sheffield Sheffield
Wisbech Town Wisbech Town - Carlton Town Carlton Town
Marske United Marske United - Frickley Athletic Frickley Athletic
Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo - Stamford Stamford
Belper Town Belper Town - Lincoln United Lincoln United
Brighouse Town Brighouse Town - Morpeth Town Morpeth Town
Cleethorpes Town Cleethorpes Town - Ossett United Ossett United
AFC Mansfield AFC Mansfield - Spalding United Spalding United

Non League Div One Southern Central

Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town - Coleshill Town Coleshill Town
Thame United Thame United - Welwyn Garden City Welwyn Garden City
Yaxley Yaxley - North Leigh North Leigh
Peterborough Sports Peterborough Sports - Dunstable Town Dunstable Town
AFC Kempston Rovers AFC Kempston Rovers - Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
Aylesbury United Aylesbury United - Berkhamsted Berkhamsted
Barton Rovers Barton Rovers - Kidlington Kidlington
Didcot Town Didcot Town - Corby Town Corby Town
AFC Dunstable AFC Dunstable - Cambridge City Cambridge City

Non League Div One Southern SW

Thatcham Town Thatcham Town - Melksham Town Melksham Town
Winchester City Winchester City - Bideford Bideford
Larkhall Athletic Larkhall Athletic - Fleet Town Fleet Town
Barnstaple Town Barnstaple Town - Cirencester Town Cirencester Town
Slimbridge Slimbridge - Yate Town Yate Town
Cinderford Town Cinderford Town - AFC Totton AFC Totton
Evesham United Evesham United - Street Street
Mangotsfield United Mangotsfield United - Blackfield & Langley Blackfield & Langley
Moneyfields Moneyfields - Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
Paulton Rovers Paulton Rovers - Highworth Town Highworth Town

U21 Premier League Division 2

West Ham United U23 West Ham United U23 - Brighton U23 Brighton U23
Manchester City U23 Manchester City U23 - Tottenham U23 Tottenham U23

U18 Premier League

West Ham U18 West Ham U18 - Brighton U18 Brighton U18

Primera División

Getafe Getafe - Real Sociedad Real Sociedad
Real Valladolid Real Valladolid - Atlético Madrid Atlético Madrid
Real Madrid Real Madrid - Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Eibar Eibar - Valencia Valencia

Segunda División

Granada Granada - Real Oviedo Real Oviedo
Numancia Numancia - Albacete Albacete
Reus Deportiu Reus Deportiu - Córdoba Córdoba
Sporting Gijón Sporting Gijón - Mallorca Mallorca

Segunda B Grupo 1

Ponferradina Ponferradina - Celta de Vigo II Celta de Vigo II

Segunda B Grupo 2

Leioa Leioa - Durango Durango
Amorebieta Amorebieta - Barakaldo Barakaldo
Athletic Club II Athletic Club II - CD Calahorra CD Calahorra

Segunda B Grupo 3

Villarreal II Villarreal II - Levante II Levante II
Peralada Peralada - Castellón Castellón
Barcelona II Barcelona II - Lleida Esportiu Lleida Esportiu

Tercera Division Grupo 1

UD Ourense UD Ourense - Arenteiro Arenteiro

Tercera Division Grupo 3

Sámano Sámano - Tropezón Tropezón
Cultural Guarnizo Cultural Guarnizo - Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
Torina Torina - Textil Escudo Textil Escudo
Escobedo Escobedo - Solares Solares
Laredo Laredo - Naval Naval
Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco - Barreda Barreda
Bezana Bezana - Vimenor Vimenor
Revilla Revilla - Atlético Albericia Atlético Albericia

Tercera Division Grupo 4

Lagun Onak Lagun Onak - Pasaia KE Pasaia KE
Beasain Beasain - San Ignacio San Ignacio
Zamudio Zamudio - Sodupe Sodupe
Deusto Deusto - Ordizia Ordizia
Real Sociedad III Real Sociedad III - Amurrio Amurrio
Balmaseda Balmaseda - Club Bermeo Club Bermeo
JD Somorrostro JD Somorrostro - Santutxu Santutxu

Tercera Division Grupo 5

Ascó Ascó - Terrassa Terrassa
Santfeliuenc Santfeliuenc - San Cristóbal San Cristóbal
L'Hospitalet L'Hospitalet - Santboià Santboià

Tercera Division Grupo 6

Atzeneta Atzeneta - Orihuela Orihuela
Saguntino Saguntino - Jove Español Jove Español
Vilamarxant Vilamarxant - Silla Silla
Roda Roda - Acero Acero

Tercera Division Grupo 7

San Fernando de Henares San Fernando de Henares - Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón

Tercera Division Grupo 8

Briviesca Briviesca - La Virgen del Camino La Virgen del Camino
Sporting Uxama Sporting Uxama - Burgos II Burgos II
La Granja La Granja - Atlético Astorga Atlético Astorga
Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II - UD Santa Marta UD Santa Marta

Tercera Division Grupo 9

El Palo El Palo - Alhaurino Alhaurino
Mancha Real Mancha Real - Huétor Tájar Huétor Tájar

Tercera Division Grupo 10

Cabecense Cabecense - Sevilla III Sevilla III
Ceuta Ceuta - San Roque de Lepe San Roque de Lepe

Tercera Division Grupo 11

Constància Constància - San Rafael San Rafael
Santanyí Santanyí - Poblense Poblense
Felanitx Felanitx - Murense Murense
Ferriolense Ferriolense - Binissalem Binissalem
Manacor Manacor - Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético

Tercera Division Grupo 12

Las Palmas III Las Palmas III - Panadería Pulido Panadería Pulido
Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte - Unión Viera Unión Viera

Tercera Division Grupo 13

Yeclano Yeclano - La Unión CF La Unión CF

Tercera Division Grupo 14

Aceuchal Aceuchal - RCP Valverdeño RCP Valverdeño

Tercera Division Grupo 15

Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Corellano Corellano
Alesves Alesves - Valle Egüés Valle Egüés
Pamplona Pamplona - Ardoi Ardoi
Beti Kozkor Beti Kozkor - Txantrea Txantrea
Cortes Cortes Postp. Peña Sport Peña Sport
Huarte Huarte - Subiza Subiza
Baztán Baztán - San Juan San Juan
Beti Onak Beti Onak - Cirbonero Cirbonero
Mutilvera Mutilvera - Cantolagua Cantolagua
Burladés Burladés - Osasuna II Osasuna II

Tercera Division Grupo 16

Rapid de Murillo Rapid de Murillo - Oyonesa Oyonesa

Tercera Division Grupo 18

Calvo Sotelo Calvo Sotelo - Tarancón Tarancón

Ligue 1

Dijon Dijon Postp. PSG PSG
Nantes Nantes Postp. Montpellier Montpellier
Reims Reims - Strasbourg Strasbourg
Amiens SC Amiens SC Postp. Angers SCO Angers SCO

Ligue 2

Clermont Clermont - Lens Lens

National 2 Group A

Jura Sud Foot Jura Sud Foot - Toulon Toulon
Pontarlier Pontarlier - Marseille Endoume Marseille Endoume
Monaco II Monaco II - Athlético Marseille Athlético Marseille
Chasselay MDA Chasselay MDA - Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël
Olympique Marseille II Olympique Marseille II - Martigues Martigues
Annecy Annecy - Olympique Lyonnais II Olympique Lyonnais II
Hyères Hyères - Saint-Priest Saint-Priest
Nice II Nice II - Grasse Grasse

National 2 Group B

Andrézieux Andrézieux - Colomiers Colomiers
Le Puy Foot Le Puy Foot Postp. Bordeaux II Bordeaux  II
Stade Bordelais Stade Bordelais - Romorantin Romorantin
Nîmes II Nîmes II - Les Herbiers Les Herbiers
Blois Blois - Saint-Étienne II Saint-Étienne II
Trélissac Trélissac - Sète Sète
Moulins-Yzeure Foot Moulins-Yzeure Foot - St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire
Stade Montois Stade Montois - Bergerac Bergerac

National 2 Group C

Oissel Oissel - Nantes II Nantes II
PSG II PSG II Postp. Le Havre II Le Havre II
Vitré Vitré - Furiani-Agliani Furiani-Agliani
Bastia-Borgo Bastia-Borgo - Stade Briochin Stade Briochin
Mantes 78 Mantes 78 - Vannes Vannes
Granville Granville - Poissy Poissy
Boulogne-Billancourt Boulogne-Billancourt - C' Chartres C' Chartres
Lorient II Lorient II - Saint-Malo Saint-Malo

National 2 Group D

Schiltigheim Schiltigheim - Sedan Sedan
Reims II Reims II - Haguenau Haguenau
Épinal Épinal - Lens II Lens II
Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Belfort Belfort
Créteil Créteil - Feignies Feignies
Croix Football IC Croix Football IC - Fleury 91 Fleury 91
Arras Arras - Lille II Lille II
Bobigny Bobigny - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos
Boulogne Boulogne - Chartres Chartres

National 3 Group A

Aviron Bayonnais II Aviron Bayonnais II - Niort II Niort II
Lège-Cap-Ferret Lège-Cap-Ferret - Angoulême Angoulême
Poitiers Poitiers - Mérignac-Arlac Mérignac-Arlac
Montmorillon Montmorillon - SAG Cestas SAG Cestas
Chauray Chauray - Anglet Genets Anglet Genets
Bressuire Bressuire - Pau II Pau II
Limoges Limoges Postp. Chauvigny Chauvigny

National 3 Group B

La Suze La Suze - Saint-Nazaire AF Saint-Nazaire AF
Challans Challans - La Flèche RC La Flèche RC
Laval II Laval II - USSA Vertou USSA Vertou
Sablé Sablé - La Roche La Roche
Vendée Fontenay Vendée Fontenay - Le Mans II Le Mans II
Saumur Saumur - Châteaubriant Châteaubriant

National 3 Group C

Bourges 18 Bourges 18 - J3 Amilly J3 Amilly
Vierzon Vierzon - Châteauroux II Châteauroux II

National 3 Group D

Villefranche SJB Villefranche SJB - Le Pontet Grand Avignon Le Pontet Grand Avignon
Saint-Rémoise Saint-Rémoise - Cannes Cannes
Gallia Lucciana Gallia Lucciana - ÉF Bastia ÉF Bastia
Bastelicaccia Bastelicaccia - Ajaccio II Ajaccio II
Gémenos Gémenos - Istres Istres
Bastia Bastia Postp. Côte Bleue Côte Bleue
Cannet Rocheville Cannet Rocheville - Aubagne Aubagne

National 3 Group H

Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Tarbes Tarbes
Blagnac Blagnac - Rodéo Rodéo
Avenir Foot Lozère Avenir Foot Lozère - Muret Muret
Olympique d'Alès Olympique d'Alès - Agde Agde

National 3 Group I

Grande-Synthe Grande-Synthe - Senlis Senlis
Chambly II Chambly II - Tourcoing Tourcoing
Amiens AC Amiens AC - Olympique St Quentin Olympique St Quentin

National 3 Group J

Avranches II Avranches II - Saint-Lô Manche Saint-Lô Manche
Pacy Ménilles Pacy Ménilles - Rouen Rouen
Quevilly II Quevilly II - Caen II Caen II
Dieppe Dieppe - Gonfreville Gonfreville
Alençon Alençon - Bayeux Bayeux
Évreux Évreux - Caen PTT Caen PTT
Déville Maromme Déville Maromme - Cherbourg Cherbourg

National 3 Group K

Drapeau Fougères Drapeau Fougères - Vilaine Atlantique Vilaine Atlantique
Brest II Brest II - TA Rennes TA Rennes
Lannion Lannion - Dinan Léhon Dinan Léhon
Montagnarde Montagnarde - Saint-Colomban Locminé Saint-Colomban Locminé
Pontivy GSI Pontivy GSI - Guingamp II Guingamp II
Plouzané Plouzané - Stade Pontivy Stade Pontivy

National 3 Group L

Aubervilliers Aubervilliers - Racing Colombes 92 Racing Colombes 92
Noisy-le-Sec Noisy-le-Sec - Brétigny Foot Brétigny Foot
Meaux Academy Meaux Academy Postp. Blanc Mesnil Blanc Mesnil
Paris II Paris II - Versailles Versailles
Gobelins Gobelins - Les Ulis Les Ulis

National 3 Group M

Ytrac Ytrac - Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu
Limonest Limonest - Chamalières Chamalières
Rumilly Vallières Rumilly Vallières - Ain Sud Ain Sud
Vaulx Vaulx - Aurillac Arpajon Aurillac Arpajon
Montluçon Montluçon - Thiers Thiers
Chambéry Chambéry - Moulins Football Moulins Football
Clermont II Clermont II - Lyon Duchère II Lyon Duchère II

Coupe de France

Bastia Bastia - Saint-Omer Saint-Omer