Vandaag

UEFA Europa League

Tobol Kustanai Tobol Kustanai - Jeunesse d'Esch Jeunesse d'Esch
Makedonija GjP Makedonija GjP - Alashkert Alashkert
Kairat Kairat - Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Teuta Durrës Teuta Durrës - FK Ventspils FK Ventspils
FC Inter FC Inter - Brøndby IF Brøndby IF
RoPS RoPS - Aberdeen Aberdeen
Universitatea Craiova Universitatea Craiova - Səbail Səbail
Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Stjarnan Stjarnan
Rīgas FS Rīgas FS - Olimpija Olimpija
Levski Sofia Levski Sofia - MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
Dinamo Minsk Dinamo Minsk - Liepāja Liepāja
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi - Ordabasy Ordabasy
Žalgiris Žalgiris - Honved Boedapest Honved Boedapest
Cracovia Kraków Cracovia Kraków - DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda
Apollon Limassol Apollon Limassol - Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris
Vaduz Vaduz - Breidablik Breidablik
Neftçi Neftçi - Speranţa Nisporeni Speranţa Nisporeni
Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar - Akademija Pandev Akademija Pandev
Milsami Milsami - Steaua Boekarest Steaua Boekarest
Haugesund Haugesund - Cliftonville Cliftonville
Petrocub Petrocub - AEK Larnaca AEK Larnaca
Engordany Engordany - Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Cardiff MU Cardiff MU - Cork City Cork City
Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva - Laçi Laçi
Kukësi Kukësi - Debreceni VSC Debreceni VSC
Hajduk Split Hajduk Split - Gzira United Gzira United
Hibernians Hibernians - Shakhtyor Shakhtyor
Mura Mura - Maccabi Haifa Maccabi Haifa
IFK Norrköping IFK Norrköping - St. Patrick's Athletic St. Patrick's Athletic
B36 Tórshavn B36 Tórshavn - Crusaders Crusaders
FC Fehérvár FC Fehérvár - Zeta Golubovci Zeta Golubovci
Shkupi Shkupi - Pyunik Erevan FC Pyunik Erevan FC
Vitebsk Vitebsk - KuPS KuPS
Glasgow Rangers Glasgow Rangers - St Joseph's St Joseph's
Radnički Niš Radnički Niš - FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Spartak Trnava Spartak Trnava - Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica - Trans Trans
NK Domzale NK Domzale - Balzan Balzan
Ballymena United Ballymena United - Malmö FF Malmö FF
Kilmarnock Kilmarnock - Connah's Quay Connah's Quay
Legia Warschau Legia Warschau - Europa Europa
Shamrock Rovers Shamrock Rovers - SK Brann SK Brann
KR KR - Molde FK Molde FK
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn TBA Radnički Niš Radnički Niš

UEFA Onder 19 Kampioenschap

Tsjechië O19 Tsjechië O19 - Noorwegen O19 Noorwegen O19
Ierland O19 Ierland O19 - Frankrijk O19 Frankrijk O19

U19 Championship

Ireland U19 Ireland U19 - Frankrijk O19 Frankrijk O19

Club vriendschappelijk

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor - Sivasspor Sivasspor
Ajax Ajax - Watford Watford
Arsenal U23 Arsenal U23 - Slavia Praha II Slavia Praha II
Desportivo Aves Desportivo Aves - Anadia Anadia
Vardar Vardar - Dravinja Dravinja
Sivasspor Sivasspor - Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
Ararat Erevan Ararat Erevan - Junior Sevan Junior Sevan
ADO Den Haag ADO Den Haag - Al Wahda Al Wahda
Denizlispor Denizlispor - Altay Altay
Gençlerbirligi Gençlerbirligi - Hatayspor Hatayspor
Torino Torino - Pro Patria Pro Patria
Zira Zira - Keşlə Keşlə
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo - Brusaporto Brusaporto
Boavista Boavista - Gil Vicente Gil Vicente
Fenerbahçe Fenerbahçe - Ümraniyespor Ümraniyespor
Beitar Jeruzalem Beitar Jeruzalem - Omonia Nicosia Omonia Nicosia
BSK Borča BSK Borča - Sinđelić Beograd Sinđelić Beograd
Middelfart Middelfart - Næsby Næsby
Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen - Rellinghausen Rellinghausen
Oberperfuss Oberperfuss - Kematen Kematen
Dassendorf Dassendorf - Holstein Kiel II Holstein Kiel II
Ennepetal Ennepetal - Horst Emscher 08 Horst Emscher 08
Real Murcia II Real Murcia II - Wolves U23 Wolves U23
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Cancl. Mechelen Mechelen
Suchitepéquez Suchitepéquez - Malacateco Malacateco
SV Mettlach SV Mettlach - Röchling Völklingen Röchling Völklingen
AEK Athene AEK Athene - Volos NFC Volos NFC
Siegburger SV Siegburger SV - Bonner SC Bonner SC
Lusitano FCV Lusitano FCV - Academico Viseu Academico Viseu
Marítimo Funchal Marítimo Funchal - Al Duhail Al Duhail
TSG Neu-Isenburg TSG Neu-Isenburg - Eddersheim Eddersheim
Aris Aris - Atromitos Atromitos
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity - Grimsby Town Grimsby Town
Squires Gate Squires Gate - Fylde Fylde
Sunderland Sunderland - Benfica II Benfica II
Chesham United Chesham United - Wealdstone Wealdstone
Gloucester City Gloucester City - Aberystwyth Town Aberystwyth Town
Rushden Rushden - Leyton Orient Leyton Orient
Yorkshire (Am) Yorkshire (Am) - Guiseley Guiseley
Montpellier Montpellier - Saint-Étienne Saint-Étienne
Olympique Marseille Olympique Marseille - Bordeaux Bordeaux

Pacific Games

Fiji Fiji - Salomonseilanden Salomonseilanden

Copa Sudamericana

Argentinos Juniors Argentinos Juniors - Colón Colón