Bundesliga

Hertha BSC Hertha BSC - Fribourg Fribourg
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach - Mainz 05 Mainz 05

2. Bundesliga

Paderborn Paderborn - Union Berlin Union Berlin
Jahn Ratisbonne Jahn Ratisbonne - Darmstadt 98 Darmstadt 98
Hambourg SV Hambourg SV - Bochum Bochum

3. Liga

Zwickau Zwickau - Hansa Rostock Hansa Rostock
Preussen Münster Preussen Münster - Würzburger Kickers Würzburger Kickers
Karlsruher SC Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden

Regionalliga Nordost

Altglienicke Altglienicke - Lokomotive Leipzig Lokomotive Leipzig
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde - Babelsberg Babelsberg
Meuselwitz Meuselwitz - Auerbach Auerbach
Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen - BAK '07 BAK '07

Regionalliga Nord

Havelse Havelse - Jeddeloh Jeddeloh
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt - Sankt Pauli II Sankt Pauli II
Drochtersen / Assel Drochtersen / Assel - Weiche Flensbourg Weiche Flensbourg
LSK Hansa LSK Hansa - VfB Oldenbourg VfB Oldenbourg
Holstein Kiel II Holstein Kiel II - Germania Egestorf Germania Egestorf
VfL Oldenbourg VfL Oldenbourg - Schwarz-Weiss Rehden Schwarz-Weiss Rehden

Regionalliga Sudwest

Fribourg II Fribourg II - Ulm Ulm

Regionalliga West

Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen

Oberliga Mittelrhein

Euskirchen Euskirchen Cancl. VfL Vichttal VfL Vichttal
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach - Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf

Oberliga Westfalen

Paderborn 07 II Paderborn 07 II - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
ASC Dortmund ASC Dortmund - Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
Gievenbeck Gievenbeck - Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern
Ennepetal Ennepetal - Sprockhövel Sprockhövel
TuS Haltern TuS Haltern - Erndtebrück Erndtebrück
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine - Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Schalke 04 II Schalke 04 II - Schermbeck Schermbeck
Westfalia Herne Westfalia Herne - Gütersloh Gütersloh

Oberliga Nordost-Sud

Eilenburg Eilenburg - Carl Zeiss Jena II Carl Zeiss Jena II

Oberliga Bremen

Borgfeld Borgfeld - Blumenthaler SV Blumenthaler SV
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven - Werder Brême III Werder Brême III

Oberliga Nordost-Nord

Neustrelitz Neustrelitz - CFC Hertha CFC Hertha
Lichtenberg Lichtenberg - SV Blau-Weiss 90 Berlin SV Blau-Weiss 90 Berlin
Altlüdersdorf Altlüdersdorf - Staaken Staaken
Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf - Lok Stendal Lok Stendal

Oberliga Hamburg

HEBC HEBC - Teutonia Hamburg Teutonia Hamburg
Altona 93 Altona 93 - Buchholz Buchholz
Niendorfer TSV Niendorfer TSV - Condor Hambourg Condor Hambourg
Pinneberg Pinneberg - Wedeler TSV Wedeler TSV

Oberliga Niedersachsen

Hagen / ​Uthlede Hagen / ​Uthlede - Wolfenbüttel Wolfenbüttel
Gifhorn Gifhorn - Borussia Hildesheim Borussia Hildesheim
Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus - Wunstorf Wunstorf
HSC Hannover HSC Hannover - Eintracht Northeim Eintracht Northeim
Arminia Hanovre Arminia Hanovre - Bersenbrück Bersenbrück

Oberliga Schleswig-Holstein

Eichede Eichede - Lübeck II Lübeck II
TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf - Bordesholm Bordesholm
VfR Neumünster VfR Neumünster - Schilksee Schilksee
Frisia 03 Risum-Lindholm Frisia 03 Risum-Lindholm - NTSV Strand NTSV Strand

Oberliga Hessen

Ginsheim Ginsheim - Eddersheim Eddersheim

Oberliga Niederrhein

Düsseldorf West Düsseldorf West - Velbert Velbert
Speldorf Speldorf - Jahn Dinslaken-Hiesfeld Jahn Dinslaken-Hiesfeld
SF Baumberg SF Baumberg - Schonnebeck Schonnebeck
Union Nettetal Union Nettetal - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
Germania Ratingen Germania Ratingen - Meerbusch Meerbusch
Schwarz-Weiss Essen Schwarz-Weiss Essen - Monheim Monheim
FSV Duisburg FSV Duisburg - Clèves Clèves

Oberliga Bayern Nord

Vach Vach - ATSV Erlangen ATSV Erlangen
DJK Bamberg DJK Bamberg - Ammerthal Ammerthal

Oberliga Bayern Sud

Schwabmünchen Schwabmünchen - Ismaning Ismaning
Türkgücü-Ataspor Türkgücü-Ataspor - Unterföhring Unterföhring

Primera Division

Estudiantes Estudiantes - Atlético Tucumán Atlético Tucumán
Argentinos Juniors Argentinos Juniors - Unión Santa Fe Unión Santa Fe
Independiente Independiente - Huracán Huracán
San Martín Tucumán San Martín Tucumán - Racing Club Racing Club

Primera B Nacional Apertura

Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano - Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy - Mitre de Salta Mitre de Salta
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza - Sarmiento Sarmiento

Primera B Metropolitana

Colegiales Colegiales - JJ Urquiza JJ Urquiza

Primera C Metropolitana

El Porvenir El Porvenir - Excursionistas Excursionistas
Barracas Bolívar Barracas Bolívar - Sportivo Italiano Sportivo Italiano

Primera D Metropolitana

Lugano Lugano - Claypole Claypole
Central Ballester Central Ballester - Real Pilar Real Pilar
Atlas Atlas - Deportivo Muñiz Deportivo Muñiz

Argentino A

Sansinena Sansinena - Deportivo Roca Deportivo Roca
Sol de Mayo Sol de Mayo - Alvarado Alvarado
Juventud Unida Gualeguaychú Juventud Unida Gualeguaychú - Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
Deportivo Madryn Deportivo Madryn - Ferro Carril Oeste LP Ferro Carril Oeste LP
Independiente Neuquén Independiente Neuquén - Villa Mitre Villa Mitre
Atlético Paraná Atlético Paraná - Gimnasia Concepción Gimnasia Concepción
Huracán Las Heras Huracán Las Heras - Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis
Unión Sunchales Unión Sunchales - Def. Belgrano Villa Ramalho Def. Belgrano Villa Ramalho
Racing Córdoba Racing Córdoba - San Lorenzo Alem San Lorenzo Alem
Sportivo Desamparados Sportivo Desamparados - Estudiantes Río Cuarto Estudiantes Río Cuarto
Juventud Unida Universitario Juventud Unida Universitario - Deportivo Maipú Deportivo Maipú

A-League

Wellington Phoenix Wellington Phoenix - Newcastle Jets Newcastle Jets
Brisbane Roar Brisbane Roar - Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Perth Glory Perth Glory - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers

Pro League

Anderlecht Anderlecht - Cercle Bruges Cercle Bruges
Ostende Ostende - La Gantoise La Gantoise
Sporting Charleroi Sporting Charleroi - Zulte-Waregem Zulte-Waregem

2ème Division

Malines Malines - Wilrijk Wilrijk

First Amateur Division

Knokke Knokke - Eendracht Alost Eendracht Alost
Rupel Boom Rupel Boom - Audenarde Audenarde
Liège Liège - Heist Heist

3ème Division VFV A

Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Ypres Ypres
Eppegem Eppegem - Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal
Harelbeke Harelbeke - Olsa Brakel Olsa Brakel
Londerzeel Londerzeel - Diegem Sport Diegem Sport

3ème Division VFV B

Cité Sport Cité Sport - Rebecq Rebecq
Francs Borains Francs Borains - RES Durbuy RES Durbuy
Visé Visé - Solières Sport Solières Sport

3ème Division ACFF

Cappellen Cappellen - Merksem Merksem
Berchem Sport Berchem Sport - Duffel Duffel
Vosselaar Vosselaar - VW Hamme VW Hamme

Promotion VFV A

Zelzate Zelzate - Eendracht Wervik Eendracht Wervik
Woluwé-Zaventem Woluwé-Zaventem - Svelta Melsele Svelta Melsele
Jong Lede Jong Lede - Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout - Oostkamp Oostkamp
Merelbeke Merelbeke - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem

Promotion VFV B

Eendracht Termien Eendracht Termien - Lyra Lyra
Ternesse Ternesse - Tienen Tienen
Helson Helchteren Helson Helchteren - Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts

Promotion ACFF A

Jette Jette - Ganshoren Ganshoren
Stade Brainois Stade Brainois - Stockel Stockel
Entité Manageoise Entité Manageoise - Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines
Uccle Uccle - Braine Braine
Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - Leval Leval

Promotion ACFF B

Warnant Warnant - Condruzien Condruzien
Meix-devant-Virton Meix-devant-Virton - Mormont Mormont
Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée - Givry Givry
Herstal Herstal - Onhaye Onhaye
Aywaille Aywaille - Verlaine Verlaine

Provincial Antwerpen

Rochus Deurne Rochus Deurne - Schriek Schriek
Berg en Dal Berg en Dal - K. Kontich K. Kontich
Sint-Job Sint-Job - Lille Lille
Witgoor Sport Witgoor Sport - Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant
Retie Branddonk Retie Branddonk - Wuustwezel Wuustwezel
VC Herentals VC Herentals - KVV Duffel KVV Duffel
Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel - Mariekerke Mariekerke

Provincial Brabant

Tervuren-Duisburg Tervuren-Duisburg - Sterrebeek Sterrebeek
Aarschot Aarschot - Stade Bierbeek Stade Bierbeek
Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek - Linden Linden
Borght-Humbeek Borght-Humbeek - Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
Saint-Josse Saint-Josse - Saint-Michel Saint-Michel
Schaerbeek Schaerbeek - Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
Renaissance Forestoise Renaissance Forestoise - Stade Everois Stade Everois
Boitsfort Boitsfort - Genappe Genappe
Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek - Jodoigne Jodoigne
Villers-La-Ville Villers-La-Ville - BX Brussels BX Brussels
Waterloo Waterloo - Etterbeek Etterbeek

Provincial Hainaut

Soignies Sports Soignies Sports - Anderlues Anderlues
Le Roeulx Le Roeulx - Beloeil Beloeil
Gosselies Sports Gosselies Sports - Montignies Montignies
Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre - Houdeng Houdeng
Estaimbourg Estaimbourg - Pâturages Pâturages
Péruwelz Péruwelz - Antoing Antoing
RAS Monceau RAS Monceau - PAC Buzet PAC Buzet
SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage - Neufvilles Neufvilles

Provincial Liege

Aubel Aubel - UCE Liège UCE Liège
Beaufays Beaufays - Braives Braives
Ougrée Ougrée - JS Fizoise JS Fizoise
Sprimont II Sprimont II - Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps
Rechain Rechain - Stade Disonais Stade Disonais
Weywertz Weywertz - Cointe-Liège Cointe-Liège
Amblève Amblève - Trooz Trooz
Raeren Raeren - Bas-Oha Bas-Oha

Provincial Limburg

Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem - Beringen Beringen
HIH Hoepertingen HIH Hoepertingen - Alken Alken
Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt - Weerstand Koersel Weerstand Koersel
Verbroedering Maasmechelen Verbroedering Maasmechelen - Achel Achel
Vlijtingen Vlijtingen - Huvo Jeuk Huvo Jeuk

Provincial Luxembourg

Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Saint-Hubert Saint-Hubert
Saint-Louis-Saint-Léger Saint-Louis-Saint-Léger - Champlon Champlon
Marloie Sport Marloie Sport - Gouvy Gouvy

Provincial Namur

Biesme Biesme - Flavion Sport Flavion Sport
Grand-Leez Grand-Leez - Beauraing Beauraing
Nismes Nismes - Arquet Arquet
Ligny Ligny - Pesche Pesche
Profondeville Profondeville - Gedinne Gedinne
Loyers Loyers - Rhisnes Rhisnes
Spy Spy - Rochefort Rochefort
ES de la Molignée ES de la Molignée - Wépion Wépion

Provincial Oost Vlaanderen

HO Kalken HO Kalken - Zottegem Zottegem
Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster - Bambrugge Bambrugge
Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - Eendracht Aalter Eendracht Aalter
Lochristi Lochristi - Eendracht Zele Eendracht Zele
Drongen Drongen - Adegem Adegem
Dendermonde Dendermonde - Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke
Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - Ninove Ninove
Jong Zulte Jong Zulte - Ardennen Ardennen

Provincial West Vlaanderen

Wielsbeke Wielsbeke - Deerlijk Sport Deerlijk Sport
Oostduinkerke Oostduinkerke - Racing Waregem Racing Waregem
Dadizele Dadizele - Lauwe Lauwe
Blankenberge Blankenberge - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke - Kortemark Kortemark
Poperinge Poperinge - Vlamertinge Vlamertinge

Primera División

Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Getafe Getafe
Eibar Eibar - Athletic Bilbao Athletic Bilbao
Huesca Huesca - Espanyol Espanyol
Real Bétis Real Bétis - Real Valladolid Real Valladolid

Segunda División

Majorque Majorque - Estrémadure UD Estrémadure UD
Lugo Lugo - Gimnastic Tarragone Gimnastic Tarragone
Reus Deportiu Reus Deportiu - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Albacete Albacete - Almería Almería
Real Saragosse Real Saragosse - Tenerife Tenerife
Cadix Cadix - Sporting Gijón Sporting Gijón

Segunda B Grupo 1

Ponferradina Ponferradina - Las Palmas II Las Palmas II
Fuenlabrada Fuenlabrada - Atlético Madrid II Atlético Madrid II
Celta de Vigo II Celta de Vigo II - Real Madrid CF II Real Madrid CF II
Internacional Internacional - Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca
Unión Adarve Unión Adarve - Navalcarnero Navalcarnero
Salmantino UDS Salmantino UDS - Rápido Bouzas Rápido Bouzas
Burgos Burgos - Pontevedra Pontevedra
Deportivo La Corogne II Deportivo La Corogne II - SS Reyes SS Reyes
Guijuelo Guijuelo - Coruxo Coruxo

Segunda B Grupo 2

Sporting Gijón II Sporting Gijón II - Racing Santander Racing Santander
Tudelano Tudelano - Real Sociedad II Real Sociedad II
Gimnastic Gimnastic - UD Logroñés UD Logroñés
Real Unión Real Unión - Arenas de Getxo Arenas de Getxo
CD Calahorra CD Calahorra - Izarra Izarra
Langreo Langreo - Durango Durango

Segunda B Grupo 3

Atlético Baleares Atlético Baleares - Ontinyent Ontinyent
Conquense Conquense - Espanyol II Espanyol II
Peralada Peralada - Ebro Ebro
Ejea Ejea - Cornellà Cornellà
Sabadell Sabadell - Teruel Teruel
Castellon Castellon - Valence Valence
Alcoyano Alcoyano - Levante II Levante II
Olot Olot - Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Hercules Hercules - Badalona Badalona

Segunda B Grupo 4

Séville II Séville II - Carthagène Carthagène
Melilla Melilla - UCAM Murcia UCAM Murcia
Malaga II Malaga II - FC Jumilla FC Jumilla
UD Ibiza UD Ibiza - Marbella Marbella
El Ejido El Ejido - San Fernando San Fernando
Real Murcie Real Murcie - Talavera Talavera
CD Badajoz CD Badajoz - Linense Linense
Villanovense Villanovense - Granada II Granada II
Sanluqueño Sanluqueño - Don Benito Don Benito
Recreativo Huelva Recreativo Huelva - Almería II Almería II

Tercera Division Grupo 1

Compostelle Compostelle - UD Ourense UD Ourense
Polvorín Polvorín - Arenteiro Arenteiro
Ourense CF Ourense CF - Laracha Laracha
Silva Silva - Barco Barco
Alondras Alondras - Boiro Boiro
Céltiga Céltiga - Choco Choco
Bergantiños Bergantiños - Ribadumia Ribadumia
Somozas Somozas - Villalbés Villalbés
Paiosaco Paiosaco - Porriño Industrial Porriño Industrial
Arosa Arosa - Racing de Ferrol Racing de Ferrol

Tercera Division Grupo 2

Universidad Oviedo Universidad Oviedo - San Claudio San Claudio
Real Avilés Real Avilés - Tuilla Tuilla
Condal Condal - Praviano Praviano
La Madalena de Morcín La Madalena de Morcín - Colunga Colunga
Llanera Llanera - Mosconia Mosconia
Llanes Llanes - Siero Siero
L'Entregu L'Entregu - Caudal Caudal
Gijón Industrial Gijón Industrial - Covadonga Covadonga

Tercera Division Grupo 3

Revilla Revilla - Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco
Siete Villas Siete Villas - Solares Solares
Racing Santander II Racing Santander II - Laredo Laredo
Torina Torina - Vimenor Vimenor
Velarde Velarde - Atlético Albericia Atlético Albericia
Textil Escudo Textil Escudo - Barreda Barreda

Tercera Division Grupo 4

Santurtzi Santurtzi - Basconia Basconia
Deportivo Alaves II Deportivo Alaves II - Deusto Deusto
Sodupe Sodupe - Ordizia Ordizia

Tercera Division Grupo 5

Europa Europa - Grama Grama
Prat Prat - Terrassa Terrassa
Martinenc Martinenc - Granollers Granollers
Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès - Sants Sants
Horta Horta - Ascó Ascó
Santboià Santboià - Reus Deportiu II Reus Deportiu II
Vilafranca Vilafranca - L'Hospitalet L'Hospitalet
Castelldefels Castelldefels - Santfeliuenc Santfeliuenc
Figueres Figueres - Llagostera Llagostera
Sant Andreu Sant Andreu - Pobla Mafumet Pobla Mafumet

Tercera Division Grupo 6

Paterna Paterna Postp. Rayo Ibense Rayo Ibense
Novelda Novelda Postp. Eldense Eldense
Silla Silla Postp. La Nucía La Nucía
Saguntino Saguntino Postp. Orihuela Orihuela
Crevillente Crevillente Postp. Olímpic de Xàtiva Olímpic de Xàtiva
Roda Roda Postp. Torre Levante Torre Levante

Tercera Division Grupo 7

AD Parla AD Parla - San Fernando de Henares San Fernando de Henares
RSD Alcalá RSD Alcalá - Trival Valderas Trival Valderas
Vicálvaro Vicálvaro - Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón
Alcorcón II Alcorcón II - Leganés II Leganés II
Tres Cantos Tres Cantos - Carabanchel Carabanchel
Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher - Móstoles Móstoles
Santa Ana Santa Ana - Las Rozas Las Rozas
Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Getafe II Getafe II
San Agustín del Guadalix San Agustín del Guadalix - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II
Canillas Canillas - Atlético de Pinto Atlético de Pinto

Tercera Division Grupo 8

Bupolsa Bupolsa - La Granja La Granja
Briviesca Briviesca - Sporting Uxama Sporting Uxama
Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas - Almazán Almazán
Cristo Atlético Cristo Atlético - Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II
La Bañeza La Bañeza - Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña
Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana - Atlético Astorga Atlético Astorga
Zamora Zamora - Arandina Arandina

Tercera Division Grupo 9

Vélez Vélez - Rincón Rincón
Mancha Real Mancha Real - Loja Loja
Alhaurino Alhaurino - Huétor Vega Huétor Vega
Polideportivo Almería Polideportivo Almería - Antequera Antequera
Martos Martos - Guadix Guadix
Torreperogil Torreperogil - UD San Pedro UD San Pedro
El Palo El Palo - Alhaurín Alhaurín
Motril Motril - Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos
Huétor Tájar Huétor Tájar - Linares Deportivo Linares Deportivo
Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen Real Jaen

Tercera Division Grupo 10

Gerena Gerena - Deportivo Xerez Deportivo Xerez
Cabecense Cabecense - Coria CF Coria CF
Lebrijana Lebrijana - Lucena Lucena
Utrera Utrera - Conil Conil
Sevilla III Sevilla III - Atlético Espeleño Atlético Espeleño
Arcos Arcos - Puente Genil Puente Genil
Guadalcacín Guadalcacín - Algeciras Algeciras
Ecija Ecija - Cádiz II Cádiz II
Los Barrios Los Barrios - Ceuta Ceuta
San Roque San Roque - Real Betis II Real Betis II
Xerez Deportivo Xerez Deportivo - Córdoba II Córdoba II

Tercera Division Grupo 11

San Rafael San Rafael - Binissalem Binissalem
Formentera Formentera - Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético
Constància Constància - Peña Deportiva Peña Deportiva

Tercera Division Grupo 12

Lanzarote Lanzarote - Buzanada Buzanada
Marino Marino - La Cuadra La Cuadra
Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida
Las Zocas Las Zocas - UD San Fernando UD San Fernando
Mensajero Mensajero - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza
El Cotillo El Cotillo - Santa Úrsula Santa Úrsula

Tercera Division Grupo 13

Real Murcie II Real Murcie II - Mar Menor Mar Menor
Cartagena FC Cartagena FC - Estudiantes Estudiantes
Águilas FC Águilas FC - EDMF Churra EDMF Churra
CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia - Ciudad Lorca Ciudad Lorca
Muleño Muleño - Cieza Cieza
Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño - Olímpico Totana Olímpico Totana
Lorca Deportiva Lorca Deportiva - Yeclano Yeclano
Mazarrón FC Mazarrón FC - La Unión CF La Unión CF
Los Garres Los Garres - UCAM Murcia II UCAM Murcia II
Algar Algar - SFC Minerva SFC Minerva

Tercera Division Grupo 14

Calamonte Calamonte - Jerez Jerez
Montijo Montijo - Azuaga Azuaga
Olivenza Olivenza - Cacereño Cacereño
Extremadura UD II Extremadura UD II - Llerenense Llerenense
Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Castuera Castuera
Mérida AD Mérida AD - Valdivia Valdivia
CD Coria CD Coria - UP Plasencia UP Plasencia
RCP Valverdeño RCP Valverdeño - Arroyo Arroyo
Aceuchal Aceuchal - Moralo Moralo
Valdelacalzada Valdelacalzada - Diocesano Diocesano

Tercera Division Grupo 15

Beti Kozkor Beti Kozkor - Corellano Corellano
Cantolagua Cantolagua - Ardoi Ardoi
Mutilvera Mutilvera - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte
Cirbonero Cirbonero - Osasuna II Osasuna II

Tercera Division Grupo 16

Berceo Berceo - Logroñés II Logroñés II
Anguiano Anguiano - Alfaro Alfaro
CDFC La Calzada CDFC La Calzada - Arnedo Arnedo
River Ebro River Ebro - Haro Haro
Pradejón Pradejón - Calasancio Calasancio
Vianés Vianés - Varea Varea
SD Logroñés SD Logroñés - Náxara Náxara
Autol Autol - Oyonesa Oyonesa

Tercera Division Grupo 17

San Juan de Mozarrifar San Juan de Mozarrifar - La Almunia La Almunia
Real Zaragoza II Real Zaragoza II - Almudévar Almudévar
Sabiñánigo Sabiñánigo - Tarazona Tarazona
San Lorenzo de Flumen San Lorenzo de Flumen - Robres Robres
Brea Brea - Binéfar Binéfar
Villanueva CF Villanueva CF - Illueca Illueca
Borja Borja - Casetas Casetas
Atlético Monzón Atlético Monzón - Belchite 97 Belchite 97
Utebo Utebo - Sariñena Sariñena
CDJ Tamarite CDJ Tamarite - Calamocha Calamocha

Tercera Division Grupo 18

Azuqueca Azuqueca - Almagro Almagro
Guadalajara Guadalajara - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso
Atlético Ibañés Atlético Ibañés - Marchamalo Marchamalo
La Roda La Roda - La Solana La Solana
Madridejos Madridejos - Mora Mora
Quintanar del Rey Quintanar del Rey - Tarancón Tarancón
Villarrubia Villarrubia -