Primera Division

Estudiantes La Plata Estudiantes La Plata - Atlético Tucumán Atlético Tucumán
Argentinos Juniors Argentinos Juniors - Unión Santa Fe Unión Santa Fe
Independiente Independiente - Huracán Huracán
CA San Martín de Tucumán CA San Martín de Tucumán - Racing Avellaneda Racing Avellaneda

Primera B Nacional Apertura

CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano - CA Chacarita Juniors CA Chacarita Juniors
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy - Mitre de Salta Mitre de Salta
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza - Sarmiento Sarmiento

Primera B Metropolitana

Colegiales Colegiales - JJ Urquiza JJ Urquiza

Primera C Metropolitana

El Porvenir El Porvenir - Excursionistas Excursionistas
Sportivo Barracas Sportivo Barracas - Club Sportivo Italiano Club Sportivo Italiano

Primera D

Lugano Lugano - Claypole Claypole
Central Ballester Central Ballester - Real Pilar Real Pilar
Atlas Atlas - Deportivo Muñiz Deportivo Muñiz

Torneo Federal A

Sansinena Sansinena - Deportivo Roca Deportivo Roca
Sol de Mayo Sol de Mayo - Alvarado Alvarado
Juventud Unida G. Juventud Unida G. - Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
Deportivo Madryn Deportivo Madryn - Ferro Carril Oeste LP Ferro Carril Oeste LP
Independiente Neuquén Independiente Neuquén - Villa Mitre Villa Mitre
Atlético Paraná Atlético Paraná - Gimnasia CdU Gimnasia CdU
Huracán Las Heras Huracán Las Heras - Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis
Unión Sunchales Unión Sunchales - Defensores Belgrano VR Defensores Belgrano VR
Racing de Cordoba Racing de Cordoba - San Lorenzo Alem San Lorenzo Alem
Sportivo Desamparados Sportivo Desamparados - Estudiantes Río Cuarto Estudiantes Río Cuarto
Juventud Unida Univ. Juventud Unida Univ. - Deportivo Maipú Deportivo Maipú

A-League

Wellington Phoenix Wellington Phoenix - Newcastle Jets Newcastle Jets
Brisbane Roar Brisbane Roar - Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Perth Glory Perth Glory - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers

First Division A

RSC Anderlecht RSC Anderlecht - Cercle Brugge KSV Cercle Brugge KSV
KV Oostende KV Oostende - KAA Gent KAA Gent
Sporting Charleroi Sporting Charleroi - SV Zulte-Waregem SV Zulte-Waregem

First Division B

KV Mechelen KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk

First Amateur Division

Knokke Knokke - VC Eendracht Aalst 2002 VC Eendracht Aalst 2002
Rupel Boom Rupel Boom - Oudenaarde Oudenaarde
Liège Liège - Heist Heist

Zweite Amateurliga VFV A

Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Westhoek Westhoek
Eppegem Eppegem - Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal
Harelbeke Harelbeke - Olsa Brakel Olsa Brakel
Londerzeel Londerzeel - Diegem Sport Diegem Sport

Zweite Amateurliga VFV B

Tilleur Tilleur - Rebecq Rebecq
Francs Borains Francs Borains - RES Durbuy RES Durbuy
Visé Visé - Solières Sport Solières Sport

Zweite Amateurliga ACFF

Cappellen Cappellen - City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen
Berchem Sport Berchem Sport - KFC Duffel KFC Duffel
Vosselaar Vosselaar - VW Hamme VW Hamme

5. Liga VFV A

Zelzate Zelzate - Eendracht Wervik Eendracht Wervik
Woluwe-Zaventem Woluwe-Zaventem - Svelta Melsele Svelta Melsele
Jong Lede Jong Lede - Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout - Oostkamp Oostkamp
Merelbeke Merelbeke - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem

5. Liga VFV B

Eendracht Termien Eendracht Termien - Lyra Lyra
Ternesse Ternesse - Tienen Tienen
Helson Helchteren Helson Helchteren - Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts

5. Liga ACFF A

Jette Jette - Ganshoren Ganshoren
Stade Brainois Stade Brainois - Stockel Stockel
Entité Manageoise Entité Manageoise - Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines
Léopold Léopold - Braine Braine
Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - Binche Binche

5. Liga ACFF B

Warnant Warnant - Condruzien Condruzien
Meix-Devant-Virton Meix-Devant-Virton - Mormont Mormont
Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée - US Givry US Givry
Herstal Herstal - Onhaye Onhaye
Aywaille Aywaille - Verlaine Verlaine

Provincial Antwerpen

Rochus Deurne Rochus Deurne - Schriek Schriek
Berg en Dal Berg en Dal - K. Kontich K. Kontich
Sint-Job Sint-Job - Lille Lille
Witgoor Sport Witgoor Sport - Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant
Retie Branddonk Retie Branddonk - Wuustwezel Wuustwezel
VC Herentals VC Herentals - KVV Duffel KVV Duffel
Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel - Mariekerke Mariekerke

Provincial Brabant

Tervuren-Duisburg Tervuren-Duisburg - Sterrebeek Sterrebeek
Aarschot Aarschot - Stade Bierbeek Stade Bierbeek
Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek - Linden Linden
Borght-Humbeek Borght-Humbeek - Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
Saint-Josse Saint-Josse - Saint-Michel Saint-Michel
Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek - Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
Renaissance Forestoise Renaissance Forestoise - Stade Everois Stade Everois
Boitsfort Boitsfort - Genappe Genappe
Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek - Jodoigne Jodoigne
Villers-La-Ville Villers-La-Ville - BX Brussels BX Brussels
Waterloo Waterloo - Etterbeek Etterbeek

Provincial Hainaut

Soignies Sports Soignies Sports - Anderlues Anderlues
Le Roeulx Le Roeulx - Belœil Belœil
Gosselies Sports Gosselies Sports - Montignies Montignies
Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre - Houdeng Houdeng
Estaimbourg Estaimbourg - Pâturages Pâturages
Péruwelz Péruwelz - Antoing Antoing
RAS Monceau RAS Monceau - PAC Buzet PAC Buzet
SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage - Neufvilles Neufvilles

Provincial Liege

Aubel Aubel - UCE Liège UCE Liège
Beaufays Beaufays - Braives Braives
Ougrée Ougrée - JS Fizoise JS Fizoise
Sprimont II Sprimont II - Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps
Rechain Rechain - Stade Disonais Stade Disonais
Weywertz Weywertz - Cointe-Liège Cointe-Liège
Amblève Amblève - Trooz Trooz
Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten - Wanze / Bas-Oha Wanze / Bas-Oha

Provincial Limburg

Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem - Beringen Beringen
HIH Hoepertingen HIH Hoepertingen - Alken Alken
Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt - Weerstand Koersel Weerstand Koersel
Eendracht Maasmechelen Eendracht Maasmechelen - Achel Achel
Vlijtingen Vlijtingen - Huvo Jeuk Huvo Jeuk

Provincial Luxembourg

Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Saint-Hubert Saint-Hubert
Saint-Louis-Saint-Léger Saint-Louis-Saint-Léger - Champlon Champlon
Marloie Sport Marloie Sport - Gouvy Gouvy

Provincial Namur

Biesme Biesme - Flavion Sport Flavion Sport
Grand-Leez Grand-Leez - Beauraing Beauraing
Nismes Nismes - Arquet Arquet
Ligny Ligny - Pesche Pesche
Profondeville Profondeville - Gedinne Gedinne
Loyers Loyers - Rhisnes Rhisnes
Spy Spy - Rochefort Rochefort
ES de la Molignée ES de la Molignée - Wépion Wépion

Provincial Oost Vlaanderen

HO Kalken HO Kalken - Sottegem Sottegem
Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster - Bambrugge Bambrugge
Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - Eendracht Aalter Eendracht Aalter
Lochristi Lochristi - Eendracht Zele Eendracht Zele
Drongen Drongen - Adegem Adegem
Dendermonde Dendermonde - Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke
Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - Ninove Ninove
Jong Zulte Jong Zulte - Ardennen Ardennen

Provincial West Vlaanderen

Wielsbeke Wielsbeke - Deerlijk Sport Deerlijk Sport
Oostduinkerke Oostduinkerke - Racing Waregem Racing Waregem
Dadizele Dadizele - Lauwe Lauwe
Blankenberge Blankenberge - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke - Kortemark Kortemark
Poperinge Poperinge - Vlamertinge Vlamertinge

Premier League

Devonshire Cougars Devonshire Cougars - Paget Lions Paget Lions
Pembroke Hamilton Club Pembroke Hamilton Club - X-Roads Warriors X-Roads Warriors
Boulevard Blazers Boulevard Blazers - Robin Hood Robin Hood
Dandy Town Hornets Dandy Town Hornets - North Village Rams North Village Rams

Serie A

Fluminense Rio Janeiro Fluminense Rio Janeiro - Atlético Mineiro Atlético Mineiro
Palmeiras São Paulo Palmeiras São Paulo - Ceara Ceara
EC Vitória EC Vitória - Corinthians São Paulo Corinthians São Paulo
Cruzeiro Belo Horizonte Cruzeiro Belo Horizonte - Chapecoense Chapecoense
Parana Curitiba Parana Curitiba - Flamengo Rio de Janeiro Flamengo Rio de Janeiro

Bundesliga

Hertha BSC Hertha BSC - SC Freiburg SC Freiburg
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach - 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05

2. Bundesliga

SC Paderborn 07 SC Paderborn 07 - 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin
SSV Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Hamburger SV Hamburger SV - VfL Bochum VfL Bochum

3. Liga

FSV Zwickau FSV Zwickau - FC Hansa Rostock FC Hansa Rostock
SC Preußen 06 Münster SC Preußen 06 Münster - Würzburger Kickers Würzburger Kickers
Karlsruher SC Karlsruher SC - SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden

Regionalliga Nordost

Altglienicke Altglienicke - 1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
FSV Union Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde - Babelsberg 03 Babelsberg 03
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach VfB Auerbach
FSV Wacker Nordhausen FSV Wacker Nordhausen - Berliner AK '07 Berliner AK '07

Regionalliga Nord

TSV Havelse TSV Havelse - Jeddeloh Jeddeloh
FC Eintracht Norderstedt FC Eintracht Norderstedt - FC St. Pauli II FC St. Pauli II
SV Drochtersen / Assel SV Drochtersen / Assel - ETSV Weiche Flensburg ETSV Weiche Flensburg
Lüneburger SK Hansa Lüneburger SK Hansa - VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Holstein Kiel II Holstein Kiel II - Egestorf-Langreder Egestorf-Langreder
VfL Oldenburg VfL Oldenburg - BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden

Regionalliga Sudwest

SC Freiburg II SC Freiburg II - SSV Ulm SSV Ulm

Regionalliga West

SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen

Oberliga Mittelrhein

Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach - Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf

Oberliga Westfalen

Paderborn 07 II Paderborn 07 II - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
ASC Dortmund ASC Dortmund - Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
Gievenbeck Gievenbeck - Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern
Ennepetal Ennepetal - TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
TuS Haltern TuS Haltern - TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Eintracht Rheine Eintracht Rheine - Holzwickeder SC Holzwickeder SC
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II - Schermbeck Schermbeck
Westfalia Herne Westfalia Herne - Gütersloh Gütersloh

Oberliga Nordost-Sud

Eilenburg Eilenburg - Carl Zeiss Jena II Carl Zeiss Jena II

Oberliga Bremen

Borgfeld Borgfeld - Blumenthaler SV Blumenthaler SV
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven - Werder Bremen III Werder Bremen III

Oberliga Nordost-Nord

TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz - CFC Hertha CFC Hertha
Lichtenberg Lichtenberg - SV Blau-Weiß 90 Berlin SV Blau-Weiß 90 Berlin
Altlüdersdorf Altlüdersdorf - Staaken Staaken
Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf - Lok Stendal Lok Stendal

Oberliga Hamburg

HEBC HEBC - Teutonia Hamburg Teutonia Hamburg
Altona 93 Altona 93 - Buchholz Buchholz
Niendorfer TSV Niendorfer TSV - Condor Hamburg Condor Hamburg
Pinneberg Pinneberg - Wedel Wedel

Oberliga Niedersachsen

Hagen / ​Uthlede Hagen / ​Uthlede - Wolfenbüttel Wolfenbüttel
Gifhorn Gifhorn - VfV Borussia Hildesheim VfV Borussia Hildesheim
Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus - Wunstorf Wunstorf
HSC Hannover HSC Hannover - Eintracht Northeim Eintracht Northeim
Arminia Hannover Arminia Hannover - Bersenbrück Bersenbrück

Oberliga Schleswig-Holstein

SV Eichede SV Eichede - Lübeck II Lübeck II
TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf - Bordesholm Bordesholm
VfR Neumünster VfR Neumünster - TSV Schilksee TSV Schilksee
Frisia 03 Risum-Lindholm Frisia 03 Risum-Lindholm - NTSV Strand NTSV Strand

Oberliga Hessen

Ginsheim Ginsheim - Eddersheim Eddersheim

Oberliga Niederrhein

Düsseldorf West Düsseldorf West - SSVg Velbert SSVg Velbert
Speldorf Speldorf - Jahn Dinslaken-Hiesfeld Jahn Dinslaken-Hiesfeld
SF Baumberg SF Baumberg - Schonnebeck Schonnebeck
Union Nettetal Union Nettetal - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
Germania Ratingen Germania Ratingen - Meerbusch Meerbusch
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen - Monheim Monheim
FSV Duisburg FSV Duisburg - Kleve Kleve

Oberliga Bayern Nord

Vach Vach - ATSV Erlangen ATSV Erlangen
DJK Bamberg DJK Bamberg - Ammerthal Ammerthal

Oberliga Bayern Sud

Schwabmünchen Schwabmünchen - Ismaning Ismaning
Türkgücü-Ataspor Türkgücü-Ataspor - Unterföhring Unterföhring

Super League

Levadiakos FC Levadiakos FC - AO Xanthi AO Xanthi
Aris Saloniki Aris Saloniki - PAOK Saloniki PAOK Saloniki
OFI Heraklion OFI Heraklion - Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus

Gamma Ethniki Group A

Ethnikos Sidirokastro Ethnikos Sidirokastro - Alexandros Kilkis Alexandros Kilkis
Aetos Orfani Aetos Orfani - Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou
Keravnos Pernis Keravnos Pernis - Aris Avato Aris Avato
AO Kavala AO Kavala - Panserraikos FC Panserraikos FC
Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi - Ethnikos Alexandroupoli Ethnikos Alexandroupoli
Kosmio Kosmio - Kalampaki Kalampaki
Aspida Xanthi Aspida Xanthi - Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis

Gamma Ethniki Group B

Langadas Langadas - Olympiakos Kyminion Olympiakos Kyminion
Aris Palaiochori Aris Palaiochori - PAO Koufalion PAO Koufalion
Almopos Almopos - Elpis Skoutari Elpis Skoutari
Triglia Rafinas Triglia Rafinas - Meliteas Melitis Meliteas Melitis
Niki Agkathia Niki Agkathia - Anagennisi Giannitsa Anagennisi Giannitsa
Ermis Amyntaio Ermis Amyntaio - Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras
Makedonikos Makedonikos - Edessaikos Edessaikos

Gamma Ethniki Group C

Thesprotos Thesprotos - Acheron Kanalaki Acheron Kanalaki
Floriada Floriada - Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas
Lefkimmi Lefkimmi - Grevena Aerata Grevena Aerata
Tilikratis Tilikratis - Makedonikos Siatista Makedonikos Siatista
M. Alexandros Kallithea M. Alexandros Kallithea - Thriamvos Serviana Thriamvos Serviana
Kronos Argyrades Kronos Argyrades - Souli Paramythia Souli Paramythia

Gamma Ethniki Group D

Niki Volos Niki Volos - Apollon Makrychori Apollon Makrychori
Achilleas Neokaisareia Achilleas Neokaisareia - Oikonomos Oikonomos
Almyros Almyros - Sellana Sellana
Stylida Stylida - Asteras Itea Asteras Itea
Thiseas Agria Thiseas Agria - Olympiakos Volos Olympiakos Volos
Anagennisi Karditsas Anagennisi Karditsas - Pierikos Pierikos
Fokikos Fokikos - Meteora Meteora

Serie A

Frosinone Calcio Frosinone Calcio - FC Empoli FC Empoli
Chievo Verona Chievo Verona - Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
Parma FC Parma FC - Lazio Rom Lazio Rom
FC Bologna FC Bologna - FC Turin FC Turin
AC Florenz AC Florenz - Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Inter Mailand Inter Mailand - AC Mailand AC Mailand

Serie B

Salernitana Calcio 1919 Salernitana Calcio 1919 - Perugia Calcio Perugia Calcio
SSC Venezia SSC Venezia - Hellas Verona FC Hellas Verona FC
Lecce Lecce - FC Palermo FC Palermo

Serie C Girone A

Arzachena Arzachena - Alessandria Alessandria
AC Arezzo AC Arezzo - Albissola Albissola
Juventus II Juventus II - Siena Siena
AC Pistoiese AC Pistoiese - Novara Novara
Pro Patria Pro Patria - Piacenza Calcio Piacenza Calcio
Pro Vercelli Pro Vercelli - Pontedera Pontedera
Pro Piacenza Pro Piacenza - Cuneo Cuneo
Carrarese Carrarese - Viterbese Castrense Viterbese Castrense

Serie C Girone B

Fano Fano - Sambenedettese Sambenedettese
Gubbio Gubbio - Südtirol Südtirol
UC Albinoleffe UC Albinoleffe - Vis Pesaro Vis Pesaro
Fermana Fermana - Vicenza Calcio Vicenza Calcio
AC Monza Brianza 1912 AC Monza Brianza 1912 - Teramo Teramo
Pordenone Pordenone - Renate Renate
Ravenna Calcio Ravenna Calcio - FeralpiSalò FeralpiSalò
Imolese Imolese - Rimini Calcio Rimini Calcio
Virtus Verona Virtus Verona - GIANA Erminio GIANA Erminio

Serie C Girone C

Siracusa Siracusa - Potenza Calcio Potenza Calcio
Viterbese Castrense Viterbese Castrense - Cavese Cavese
Rende Rende - Bisceglie Bisceglie

Serie D Girone A

Arconatese Arconatese - Lavagnese Lavagnese
Bra Bra - Casale Casale
Lecco Lecco - Folgore Caratese Folgore Caratese
Inveruno Inveruno - Borgosesia Borgosesia
Ligorna Ligorna - Borgaro Nobis Borgaro Nobis
Bustese Milano City Bustese Milano City - Savona Savona
Sestri Levante Sestri Levante - Fezzanese Fezzanese
Sanremo Sanremo - Chieri Chieri

Serie D Girone B

Legnago Salus Legnago Salus - Ciserano Ciserano
AC Mantova AC Mantova - Calcio Como Calcio Como
Caravaggio Caravaggio - Virtus Bergamo Virtus Bergamo
Darfo Boario Darfo Boario - Caronnese Caronnese
Pontisola Pontisola - Villa d'Almè Villa d'Almè
Villafranca Villafranca - Sondrio Sondrio
Seregno Seregno - Scanzorosciate Scanzorosciate
Pro Sesto Pro Sesto - Olginatese Olginatese
Rezzato Rezzato - Ambrosiana Ambrosiana

Serie D Girone C

Montebelluna Montebelluna - Clodiense Clodiense
Campodarsego Campodarsego - Adriese Adriese
Cartigliano Cartigliano - Chions Chions
Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane - Delta Porto Tolle Delta Porto Tolle
Sandonà Sandonà - Virtus Don Bosco Virtus Don Bosco
St. Georgen St. Georgen - Arzignano Valchiampo Arzignano Valchiampo
Tamai Tamai - Levico Levico
Trento Trento - Este Este

Serie D Girone D

Classe Classe - Fiorenzuola Fiorenzuola
Crema Crema - Pavia Pavia
Axys Zola Axys Zola - Modena FC Modena FC
Pol. Ciliverghe Mazzano Pol. Ciliverghe Mazzano - Sasso Marconi Sasso Marconi
Fanfulla Fanfulla - Calvina Calvina
AC Reggiana 1919 AC Reggiana 1919 - Lentigione Lentigione
Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto - Pergolettese Pergolettese
Mezzolara Mezzolara - San Marino Calcio San Marino Calcio
OltrepoVoghera OltrepoVoghera - Adrense Adrense

Serie D Girone E

Cannara Cannara - Ghivizzano Borgo Mozzano Ghivizzano Borgo Mozzano
Real Forte Querceta Real Forte Querceta - Aglianese Aglianese
Tuttocuoio Tuttocuoio - Viareggio Viareggio
Sangimignanosport Sangimignanosport - Scandicci Scandicci
Prato Prato - Pianese Pianese

Serie D Girone F

Jesina Jesina - Vastese Vastese
Isernia Isernia - Città di Campobasso Città di Campobasso
Savignanese Savignanese - Pineto Pineto
Sammaurese Sammaurese - San Nicolò San Nicolò

Serie D Girone G

US Avellino US Avellino - Lanusei Lanusei
Ladispoli Ladispoli - Castiadas Castiadas
Città di Anagni Città di Anagni - Flaminia Flaminia
Latina Latina - Aprilia Aprilia
Albalonga Albalonga - Nuova Monterosi Nuova Monterosi
Atletico Atletico - Cassino Cassino
Sassari Torres Sassari Torres - Vis Artena Vis Artena
Budoni Budoni - Trastevere Trastevere

Serie D Girone H

Gragnano Gragnano - US Bitonto US Bitonto
Nola 1925 Nola 1925 - Pomigliano Pomigliano
Gravina Gravina - Granata 1924 Granata 1924
Sarnese Sarnese - Audace Cerignola Audace Cerignola
Nardò Nardò - Gelbison Gelbison
Team Altamura Team Altamura - Francavilla Francavilla
FC Savoia 1908 FC Savoia 1908 - Taranto Taranto
Città di Fasano Città di Fasano - Sorrento Sorrento
F. Andria F. Andria - Picerno Picerno

Serie D Girone I

Marsala Marsala - AS Bari AS Bari
Castrovillari Castrovillari - Roccella Roccella
Acireale Acireale - Sancataldese Sancataldese
Gela Gela - Nocerina Nocerina
Città di Messina Città di Messina - Troina Troina
Igea Virtus Igea Virtus - Cittanovese Cittanovese
Locri 1909 Locri 1909 - Rotonda Rotonda
Palmese Palmese - Portici Portici
Turris Neapolis Turris Neapolis - FC Messina FC Messina